Ülkemiz 500 Milyar $'a yaklaşan Dış Ticaret Hacmi ile en gelişmiş 20 ülke arasında yer almakta  olup  her geçen  gün  bu  rakamlarda artış  gözlenmektedir.

  Dış Ticaret zincirinde bürokratik halka olarak önemli bir  yere  sahip  olan  Gümrük  Müşavirliği  sektörü de  bu paralelde  önem  kazanmaktadır.

  25 yılı aşan tecrübemizle birlikte; entegre bilgisayar sistemi ile  gümrükleme  işlemlerinizin  her  aşamada  takibi kolaylıkla yapılabilmekte, gümrük veri işleme sistemi ile on-line bağlantı  sayesinde  kendi  ofisimizden  işlemler anlık olarak  takip  edilip  görülmekte  ve  uzman  personelimizle  son  derece  hızlı  bir  şekilde  sonuçlandırılıp gümrükleme  işlemlerinin  her  aşamasında  müşterilerimiz  bilgilendirilmektedir.

  Bölgemizde mevcut tüm gümrük idarelerinden gümrükleme işlemleri takip edilmekte olup, talep etmeniz  halinde İstanbul (her iki yaka) ve çevre gümrük  idarelerinden de  gümrükleme  işlemlerinize  aracılık  yapılmaktadır.

  Gümrükleme ve Dış Ticaret çözümlerinin yanı sıra, talep eden müşterilerimizin  Devlet Kuruluşlarından  alınması gereken; Teşvik Belgesi, Kontrol Belgesi, İŞGÜM, Ön İzin Belgeleri, vb. tüm belge alımı ve takibi gerçekleştirilmektedir.

  Hizmet kalitesinin öneminin tüm ekibimizce benimsenmiş olduğu şirketimizde  müşterilerimizden  gelen  çalışma sistem  taleplerine uygun  her  türlü  modelde  çalışabileceğimizi  belirtmekten  mutluluk duymaktayız.

İZMİR MERKEZ

Adres     : 1469 Sokak No:99 Gar Apart. Kat 2 Daire 2 35220 Alsancak
Telefon  : 0.232. 464 9900
Fax        : 0.232. 464 1894
E-Mail    : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Copyright © 2013 Yiğit Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır. Designed by DataQlik